Przejdź do treści

Amelka - książka o przygodach Kropelki Amelki w ramach kampanii "Obiecajmy"

Amelka - książka o przygodach Kropelki Amelki w ramach kampanii "Obiecajmy"

Woda jest niezbędnym elementem naszego życia. Dlatego tak ważne jest abyśmy wszyscy zrozumieli, że od naszych indywidualnych postaw każdego dnia, zależy jakie będzie nasze jutro. Zasoby wody ulegają drastycznemu zmniejszeniu, a zdaniem ekspertów do 2030 roku Polsce grozi poważny kryzys wodny.

Poprzez edukację dzieci od najmłodszych lat i zmianę nawyków oraz postaw w domu i w najbliższym otoczeniu, możemy razem zatrzymać ten proces i zapobiec jego skutkom.

Dlatego też marka Finish wspólnie z Instytutem Meteorologii i Gospodarki Wodnej, rozpoczyna program Kropelka, który będzie uczył dzieci w wieku przedszkolnym o konieczności oszczędzania wody.

Książeczka o przygodach Kropelki, która zostala opracowana wspólnie z ekspertami Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w lekki i zabawny sposób edukuje dzieci na temat oszczędzania wody. Mamy nadzieję, że niebieska Kropelka Amelka zostanie nową przyjaciółką najmłodszych czytelników i zyska status towarzysza, do którego porad chętnie wraca się na co dzień.

Do pobrania