Przejdź do treści

30.11.2021

IMGW-PIB na 3 miejscu konkursu "SUPERMENI JAKOŚCI" TÜV NORD Polska

W prognozowaniu pogody i zjawisk hydrologicznych najważniejszym aspektem jest jakość. Od wysokich standardów pozyskiwania danych pomiarowych i ich obróbki, przez stosowanie najnowocześniejszych dostępnych modeli numerycznych, po budowę specjalistycznej kadry zawodowej, IMGW na każdym kroku dba o zachowanie najwyższego poziomu profesjonalizmu.

W pierwszej, tegorocznej edycji plebiscytu SUPERMENI JAKOŚCI, IMGW-PIB znalazło się na podium zajmując trzecie miejsce spośród 43 firm z całej Polski zakwalifikowanych do konkursu. To wyraz uznania dla nas wszystkich tworzących Instytut i potwierdzenie, że SZJ jest pomocnym narzędziem w realizacji bieżących działań.

W prognozowaniu pogody i zjawisk hydrologicznych najważniejszym aspektem jest jakość. Od wysokich standardów pozyskiwania danych pomiarowych i ich obróbki, przez stosowanie najnowocześniejszych dostępnych modeli numerycznych, po budowę specjalistycznej kadry zawodowej, IMGW na każdym kroku dba o zachowanie najwyższego poziomu profesjonalizmu. W pierwszej, tegorocznej edycji plebiscytu SUPERMENI JAKOŚCI, IMGW-PIB znalazło się na podium zajmując trzecie miejsce spośród 43 firm z całej Polski zakwalifikowanych do konkursu. To wyraz uznania dla nas wszystkich tworzących Instytut i potwierdzenie, że SZJ jest pomocnym narzędziem w realizacji bieżących działań.