Przejdź do treści

28.09.2023

IMGW-PIB w Plebiscycie SUPERMENI JAKOŚCI 2023

Decyzją Kapituły Plebiscytu organizowanego przez TÜV NORD Polska, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy został zakwalifikowany do udziału w tegorocznym Plebiscycie SUPERMENI JAKOŚCI 2023 w kategorii: Duże Przedsiębiorstwo.

W związku z trwającym publicznym głosowaniem w Plebiscycie SUPERMENI JAKOŚCI 2023 TÜV NORD Polska, zachęcamy wszystkich klientów i współpracowników do oddania głosu na Instytut. *Najważniejsza część plebiscytu – GŁOSOWANIE – trwa od 25 września i zakończy się 23 października 2023 r. *
Zasady głosowania:
Do formularza głosowania można dostać się za pomocą strony konkursu:
https://www.tuv-nord.com/pl/pl/supermeni-jakosci/uczestnicy-2023/
gdzie znajduje się też informacja o wszystkich uczestnikach Plebiscytu,
lub bezpośrednio do strony głosowania:
https://supermenijakosci.tuv-nord.pl/

Ważne:
Głosujący – po wpisaniu swojego adresu mail otrzyma na skrzynkę pocztową link do głosowania.
Każdy z głosujących po podaniu swojego maila będzie mógł oddać po jednym głosie w każdej z trzech kategorii. Innymi słowami – w każdej kategorii może zagłosować wyłącznie raz.
Rozwiązanie to wprowadzono, aby zachować zasadę jednokrotnego głosowania przez jedną osobę. Adresy mail są wykorzystane jedynie do zabezpieczenia powyższej zasady i nie są przetwarzane przez TUV NORD.

Wręczenie Statuetek SUPERMENI JAKOŚCI 2023 odbędzie się podczas uroczystej Gali Plebiscytu (27 listopada 2023 r., Katowice) połączonej z Jubileuszem 30-lecia firmy TÜV NORD Polska.

Plebiscyt:
PROMUJE systemowe rozwiązania biznesowe
POSZERZA świadomość w zakresie systemów zarządzania
INTEGRUJE środowisko biznesowe
WSPIERA rozwój i motywacje do działania

 IMGW-PIB w Plebiscycie SUPERMENI JAKOŚCI 2023